עקיפת חיבור זה אינו בטוח

דיונים כלליים על הדפדפן Mozilla Firefox.
אם משהו לא עובד או אם אתם לא יודעים איך עושים משהו, שאלו כאן. וכמובן, אם יש לכם תשובות, אל תהססו לענות.

עקיפת חיבור זה אינו בטוח

הודעה שלא נקראהעל ידי מישהו » 03 אפריל 2012, 21:30

איך עוקפים את הודעת חיבור זה אינו בטוח?
מישהו

Re: עקיפת חיבור זה אינו בטוח

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 03 אפריל 2012, 22:05

למה לעקוף את ההודעה הזו? אם הודעה זו מופיעה יש סכנה אמתית לחיבור שלך לרשת, וכדאי מאד שהדפדפן יודיע לך על זה.
מוזילה ישראל בטוויטר: https://twitter.com/MozillaIsrael
סמל אישי של המשתמש
תומר

‎

הודעה שלא נקראהעל ידי Yaniv_h » 04 אפריל 2012, 21:44

תומר ההודעה הופיעה לי אפילו כשניסיתי להכנס לפייסבוק! אמנם זה היה על ידי שימוש ב ebuddy שלחיצה על קישור שם הובילה לפייסבוק . וזה היה ללא ספק הפיסבוק הנורמלי. ובכל זאת הופיעה ההודעה הנל.
מצטרף לשאלה למה זה קורה באמת.
Yaniv Haliwa

Easy Install
סמל אישי של המשתמש
Yaniv_h

‎

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 04 אפריל 2012, 22:17

אם מופיעה הודעה זו, סימן שמישהו או משהו מבצע מעקב אחריך. זה יכול להיות מנהל חטטן במקום העבודה, תוכנת "הגנה" שפועלת בצורה קצת יותר מידי ברוטלית, ויכול להיות גם תוכנה המנסה לגנוב את הפרטים האישיים שלך, ססמאות ופרטי אשראי או גורם זדוני כלשהו שמנסה לפגוע בך.
סמל אישי של המשתמש
תומר

‎

הודעה שלא נקראהעל ידי Yaniv_h » 04 אפריל 2012, 23:00

מדובר בבית שלי. אין מנהלים אז. ויש לי תוכנת אנטי ספייור של AVG לא הכי ברוטלית דווקא. הענין שהאזהרה הנל מופיעה דוקא כשאני לוחץ על משתמש ברשימה של האיבודי [רשימה של חברי און ליין מהפייסבוק], כשברצוני לראות את הפרופיל [עי לחיצה על מקש ימני ברשימה -צפה בפרופיל], אז הוא מעביר כמובן ללשונית חדשה שבו אמור להיות הפרופיל האמור. אלא שמופיעה האזהרה הנל. זה הפעם היחידה שיש תאזהרה הזו. אם ebuddy בעיתי מבחינת פרטיות או זדוני, מה שלא נראה לי, אשמח אם תיידע אותי.
Yaniv Haliwa

Easy Install
סמל אישי של המשתמש
Yaniv_h

‎

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 04 אפריל 2012, 23:46

מהי כתובת האתר שמוצג אצלך? אם מדובר בכתובת הרגילה של האתר ולא איזו כתובת חלופית או כזו שעוברת דרך פרוקסי, יש כאן משהו מסריח וכדאי לבחון את אישורי האבטחה.

שים לב: בעיות גישה לאתרים מאובטחים שהופיעו לראשונה ביום שישי לפנות בוקר עשויות לרמוז על הגדרה לא נכונה של השעון הפנימי במחשב. בקצרה אזכיר שאתה לא אמור לשנות את השעה במחשב לעולם (אלא אם כן הוא יצא מאיפוס) אלא לשנות את אזור הזמן שלך או להפעיל/לכבות את הגדרת שעון הקיץ על אזור הזמן הנבחר.
סמל אישי של המשתמש
תומר

‎

הודעה שלא נקראהעל ידי em28 » 05 אפריל 2012, 06:55

יש הרחבות שיודעות לדלג על מסכי "חיבור זה אינו בטוח" אבל הן מיועדות למעקף בארגונים שמשתמשים באישורי אבטחה משלהם.
אצלי בעבודה אתר ההרחבות של מוזילה ואפילו GMAIL מקבלים הודעה זו, וההרחבות שימושיות מאד.
אבל למשתמש הביתי לא אמורה להיות הודעה כזו, ולא זכור לי בכל 5-6 השנים האחרונות שאני משתמש בפיירפוקס בבית שקיבלתי הודעה כזו.
יכול להיות שהאתר מתחזה, או הותקף ע"י מן דהוא, או שסתם שכחו לחדש (או לשלם) את אישור האבטחה שלהם.
em28

‎

הודעה שלא נקראהעל ידי Yaniv_h » 05 אפריל 2012, 09:24

תומר אני רוצה לשחזר לך את הבעיה לראות איזה אתר הוא מציג בדיוק בעת מעבר מהאיבודי לפייסבוק. אבל כעת אי אפשר בגלל שבעבר סימנתי לו ש"מבין תסיכונים" ואימתתי תחריגת אבטחה. תסביר לי איך אני רואה את האתרים שאימתתי את החריגות אבטחה שלהם. או איך מבטל את החריגות האלה בשביל לשחזר לך תבעיה שוב?...
Yaniv Haliwa

Easy Install
סמל אישי של המשתמש
Yaniv_h

‎

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 07 אפריל 2012, 21:35

כלים ← אפשרויות ← מתקדם ← הצפנה ← הצג אישורים
סמל אישי של המשתמש
תומר

‎