שוחררה גירסת טרום־שיחרור ראשונה עבור פיירפוקס 1.5

גירסת הטרום־שיחרור הראשונה של Mozilla Firefox 1.5 זמינה כעת להורדה. גירסה זו מיועדת לאפשר לבודקים לוודא כי אין שום בעיות בקוד המוצר. ככל הנראה תהיה לפחות גירסת טרום־שיחרור אחת נוספת בעתיד לפני השיחרור הסופי של Firefox 1.5.

פיירפוקס 1.5 מביא איתו מספר מאפיינים חדשים, כולל מערכת עידכוני תוכנה משופרת, ניווט קדימה/אחורה מהיר יותר, אפשרות למחיקת כלל נתוני הגלישה הפרטיים, סידור מחדש של הלשוניות בדפדפן באמצעות גרירה והשלכה, עיצוב מחדש לחלון האפשרויות וחוסם חלונות קופצים טוב יותר. כמו־כן, גם רמת התימכה של הדפדפן בתקני הרשת שופרה עם תמיכה ב־Scalable Vector Graphics (SVG), JavaScript 1.6 ותמיכה נרחבת יותר במאפייני CSS. תכונות הנגישות אף הן שופרו (כולל תמיכה בתכונות נגישות עבור DHTML), האבטחה תוגברה וכעת יש תמיכה נרחבת יותר ב־Mac OS X.

Firefox 1.5 RC1 זמין להורדה מדף הפרוייקט של פיירפוקס או מהתיקייה Firefox 1.5rc1 ב־ftp.mozilla.org. למשתמשי Firefox 1.5 Beta 2 יוצע שדרוג לגירסה זו דרך מערכת עידכון התוכנה. פרטים נוספים זמינים בהערות השיחרור של Firefox 1.5 RC1. הדף במרכז המפתחים של מוזילה שמתייחס לשיפורים של Firefox 1.5 Beta 2 למפתחים רלוונטי גם עבור משתמשי Firefox 1.5 RC1.

מידע נוסף:

3 תגובות בנושא “שוחררה גירסת טרום־שיחרור ראשונה עבור פיירפוקס 1.5

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.