שוחררו Firefox 1.5.0.6, Thunderbird 1.5.0.5, SeaMonkey 1.0.4, Thunderbird 2alpha1

במטר של עדכונים, שוחררו בימים האחרונים עדכונים לשלוש תוכנות:

עקב באג שנתגלה ב-Firefox 1.5.0.5 ו-SeaMonkey 1.0.3, ששוחררו רק לפני ימים אחדים, נחסם פרוטוקול :mms, המאפשר להפעיל את Windows Media Player ישירות מקישורים בדפים. עקב זאת, עלה חשש שאתרים רבים, המשתמשים בנגן המדיה הפופולרי, יפסיקו לעבוד, והוחלט לעדכן את Firefox ו־SeaMonkey עם התיקון הזה בלבד. מי שנתקלו בבעיה עם קישורים לקבצי Media Player בגרסה האחרונה, יכולים לעדכן לגרסה זו. משתמשי Firefox אמורים לקבל התראה על העדכון באופן אוטומטי, וכן לבדוק אם הוא זמין מתפריט עזרה > בדוק אם ישנם עדכונים.

בסוף השבוע שעבר שוחרר עדכון לתוכנת הדואר Thunderbird, המקביל לעדכון של Firefox 1.5.0.5. עדכון זה מתקן מספר באגים ועדכוני אבטחה, ומומלץ לעדכן אליו. באותו אופן, התוכנה אמורה להתריע על העדכון באופן אוטומטי, וגם פה ניתן לבצע את העדכון באופן ידני מתפריט עזרה.

לבסוף, שוחררה גרסת אלפא ראשונה של הדור הבא של Thunderbird. כרגיל עם גרסאות אלפא ובטא, גרסה זו מיועדת למפתחים ולמי שרוצה לעזור באיתור באגים או להציע שיפורים של הרגע האחרון בתכונות קיימות, ברמה של שיוף פינות. אין להשתמש בגרסה זו בסביבת עבודה שוטפת מחשש לאובדן מידע, באגים לא ידועים, פריחות, כאבי ראש, ונדודי שינה.

תגובה אחת בנושא “שוחררו Firefox 1.5.0.6, Thunderbird 1.5.0.5, SeaMonkey 1.0.4, Thunderbird 2alpha1

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.