שוחררה גירסה 2.0.0.5 לדפדפן פיירפוקס

כהמשך לאירועי האבטחה האחרונים, הוחלט לשחרר את גירסה 2.0.0.5 מוקדם מהצפוי על־מנת לסגור את הבאג המתוקשר (שבכלל לא בטוח שהאשמה עליו צריכה להיות רק על אנשי mozilla.org ולא מייקרוסופט). בגירסה זו תוקנו 8 בעיות אבטחה, מתוכן 3 בעיות אבטחה קריטיות ו־2 נוספות בדרגה גבוהה.

עבור משתמשי Mozilla Firefox 2.0.0.x תופיע אפשרות השדרוג האוטומטי בשעות הקרובות, ויש לאשר את הפעולה כדי להישאר בגרסה העדכנית ביותר. כמו־כן ניתן להוריד את הגרסה העדכנית ביותר מהרשת באופן מיידי.

משתמשי Mozilla Firefox 1.5 מתבקשים לעדכן לגרסאות מענף 2.0, מאחר וגרסאות אלו אינן נתמכות יותר ולא מתוכננים שחרורים עתידיים לגרסאות אלו כדי לסתום חורי אבטחה.

הערות השחרור

דף המוצר

5 תגובות בנושא “שוחררה גירסה 2.0.0.5 לדפדפן פיירפוקס

 1. אני משתמש במוזילה פיירפוקס לשביעות רוני.
  בשבוע האחרון נתקלתי בבעיה שאיני מוצא לה פיתרון: בכל פעם שאני לןיץ על קישוריות, במקום לקבל את האתר המבוקש אני מקבל את אתר הפייר פוקס ואינני יכול משם לקבל את האתר עליו לחצתי.
  מבקש תשובה בהקדם כי אני תקוע עם זה.
  בברכה
  אלוני זמורה

 2. האם התקנת לאחרונה הרחבה חדשה? זו יכולה להיות מקור הבעיה. נסה להפעיל את הדפדפן במצב בטוח. אם זה פותר את הבעיה, הפעל אותו בצורה רגילה, בטל את כל ההרחבות, ואז תפעיל אחת אחת עד שתגיע להרחבה הבעייתית.

 3. שלום ! יש לי בעיה שבכל פעם שאני מנסה להפעיל וידאו אז הפיירפוקס לא מפעיל ואתר אומר שצריך להתקין מדיה פלייר וגם אי אפשר לפתוח קובץ הורדה אלא רק לשמור אותו

 4. פינגבאק: חדשות מוזילה » Blog Archive » שוחררה גירסה 2.0.0.6 לדפדפן פיירפוקס

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.