חוגגים פיירפוקס

תאריך השחרור של פיירפוקס 3 קרב ובא, ואנחנו מעוניינים לחגוג גם בארץ את המאורע, ולהצטרף לשורה של אירועים דומים בכל רחבי העולם. מסיבות דומות שנחגגו בארץ בעבר לא הצליחו במיוחד, וברצוננו לשנות את התמונה ובכך גם לקבל סיקור חיובי של האירוע באמצעי התקשורת הארציים, דבר שבסופו של דבר יסייע בהגדלת אחוז החדירה של פיירפוקס בקרב הקהל הישראלי.

נכון לכתיבת שורות אלו אין עדיין מקום מוגדר לקיום האירוע (אנו נעדיף מקום מרכזי ונגיש, ככל הנראה באזור המרכז), ותאריך מדוייק יקבע בסמוך למועד האירוע (ההעדפה היא לימי חמישי בשעות הערב).
אנחנו מחפשים כרגע אנשים שיכולים לסייע בארגון, כמו גם גורמים שיהיו מוכנים לסייע במימון האירוע וההוצאות הכרוכות. במידה ואתם מכירים גופים שייתכן ויהיו מוכנים לסייע, אתם מוזמנים להעביר אליהם את תוכן ההודעה. ניתן לפנות אלינו באמצעות האתר או ישירות בדוא"ל party at mozilla.org.il.‏

22 תגובות בנושא “חוגגים פיירפוקס

 1. הקישור לאתר שבור. אני מקבל:

  לא מצאתי את מה שחיפשת
  מה שביקשת לא קיים בבלוג הזה. הוא נמחק, הועבר, או שלא היה קיים מלכתחילה.

 2. שלומי פיש: שלחתי תגובה עם הלינק המתוקן, ותומר תיקן זאת.
  אתה לא רואה את התגובה כי תומר לא אישר, אבל זה בסדר.

 3. תודה.. נכנסתי כבר לדיון, אבל שם זה במשיכה ולא בדחיפה.
  אחכה למייל 🙂

  (ולא לשכוח לפתוח על זה אירוע בפייסבוק, שלא יגיעו רק החבר'ה של לינוקס או הפעילים של מוזילה אלא גם כל מיני אנשים כמו משתמשי חלונות שאין להם מושג מקוד פתוח אבל חושבים שפיירפוקס זה נורא נוח)

 4. חשבתי על זה, אבל –

  א. בשביל אירוע בפייסבוק חייבים תאריך.
  ב. בשביל תפוצה נרחבת צריך שאנשים יתחילו לגלגל את זה הלאה. עכשיו, אם התפוצה הראשונית תהיה של גיקים, בכל מקרה יגיעו לשם רק גיקים.

  (והנה, קיבלת עוד מייל לתיבה)

 5. זה גם תלוי מה מתכננים.
  אם מתכננים משהו שאיידיגיטל ספונסרית שלו זה יהיה קצת פחות לקהל הלינוקס-בלבד. (ויש מצב ששווה לפנות אליהם, כי ספארי שמפארי, עם פיירפוקס אפשר להוכיח לסוויצ'רים לעתיד שלא חייבים אקספורר)
  אם מתכננים יציאה לפאב לא יבואו הרבה אנשים מחוץ לגרעין הקהילה, או כאלו שסתם חושבים שפיירפוקס זה מגניב. (איך כן יבואו? לא ממש יודעת..)
  וכו' וכו'.

  יש לי מיילים! אמא, אני פופולרית!

 6. פינגבאק: חדשות מוזילה » Blog Archive » שוחררה גירסה מועמדת לשחרור שנייה של פיירפוקס 3

 7. רק לי מפריע שמוזילה החליטו לקצץ בברוטליות את שטח המדינה?
  (ולא, אני לא מדבר על השטחים.)

  תסתכלו טוב במפה של החגיגות ותגלו שכל רמת הגולן והכנרת שייכים לסורים.

  אז לפני שאני אחגוג השקה של תוכנה (גם אם אני משתמש ב-FF מאז הגרסאות הראשונות), אני מצפה מהם לתקן את זה.

  יש למישהו מושג למי צריך לפנות רשמית לגבי זה ?

 8. ברק הראל: בדיוק בשביל השאלה הזו הוכנה מראש תשובה ב־FAQ
  :

  How were country or regions determined on the pledge map?
  We selected amMap, an interactive map tool, that allowed us to easily create a map that would depict worldwide Firefox pledges. amMap includes a list of countries in its pull down menu. Unfortunately, finding a complete map and country list is nearly impossible. We've received feedback on how some regions and countries should be rendered and are taking this feedback seriously. We're working directly with the developer to get it updated. Mozilla isn't trying to make any political statements. Our goal is to present a map that inspires participants and shows the truly global passion for Firefox. Please email any questions to worldrecord@mozilla.com.

 9. נו במת, שלושה ימים לפני ועוד אין מקום?

  אני מציע אם ככה את פאב "נורמה ג'ין" בדרום ת"א, מקום מאוד חביב עלי, ויכנסו לשם כ50-60 איש כמו כלום. אני לא יודע אם זו כמות האנשית המתאימה למי שנרשם עד עכשיו, כי אין נתונים בשום מקום. צריך רק להזמין את המקום כמה ימים מראש.

  לחלופין, אפשר בפאב יותר פתוח, מרווח ואוורירי כמו המרפי'ז במרינה בהרצליה, או לעשות פיקניק בפארק הירקון בחמישי בערב, אם יש מי שיביאו גנרטור בשביל תאורה ומוסיקה.

  בכל מקרה אם אתם רוצים מסיבה עוד השבוע, כדאי להחליט וזהו.

 10. אני לא מבין,אין לכם חיים?
  בואנה,אתם חבורה של חנונים עלובים.
  יש הבדל בין להשתמש בדפדפן לבין ללכת
  למסיבה שלו (מיקרוסופט זה משהו אחר,אפילו אנשי
  מקצוע הולכים לשם,אבל פיירפוקס)?!
  אתם משועמים,באמת.
  אבל באמת.
  מעניין כמה מבוישים בתולים יגיעו לשם XD

 11. אתם על בטוח מצנזרים לי את התגובה עכשיו.
  קוד פתוח תגובה פתוחה,נראה אם יש לכם אומץ לאשר את\
  תגובתח ה1.

 12. מיכה, אתה משועמם? הכאיבו לך היום? בוא ספר לנו. אנחנו טובים בלהקשיב…

  חוגגים כי מסיבה זה כיף, וכל דבר זה תירוץ לחגוג.

  בינתיים, בקטנה, בצד, חוגגים עוד הצלחה ברמה הטכנית והאידאולוגית לזה שהעולם לתקדם בשיטות בינלאויות להפצת ידע וחופש הבעה למה שיותר אנשים ומה שיותר דרכי הבעה. אם אתה רואה את זה רק כחגיגה בגלל יציאה של מוצר תוכנה משמים אז לא טרחת להבין על מה באמת מדובר, ההפסד כולו שלך.

  ולא יצנזרו לך את התגובה, כי אנחנו סוג האנשים שבונים אינטרנט, לא מפרקים אותה. אנחנו מקימים את האתרים והשרתים והתוכנות כדי שיהיה לך מקום להתבטא, גם אם בכעס ומרירות, ולא בשביל הכוח לצנזר אחרים. יחי ההבדל הקטן.

  יום טוב!

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.