שוחרר Thuderbird 3.0 alpha 3

שוחררה גירסת Alpha שלישית לגירסה הבאה של Thunderbird המתבססת על מנוע Gecko 1.9. גירסה זו (שם קוד Shredder Alpha 3) זמינה כעת לבדיקות, ומיועדת לציבור המפתחים והבודקים בלבד.

בין השיפורים והתכונות החדשות בגירסה זו:

 • תצוגה קריאת הודעות משופרת – זהו השלב הראשון בסדרת שיפורים לחווית קריאת ההודעות; השלב הראשון הוא להביא את הפקדים קרוב יותר לאזור בו המשתמש נמצא.
 • הוספה ועריכה של אנשי קשר בכותרי ההודעה – מעתה מתקבלת אינדיקציה על קיומו של השולח בפנקס הכתובות, ובמידה והוא איננו שם, תוכל להוסיפו בלחיצה אחת. ניתן גם לערוך את פרטי איש הקשר ישירות.
 • תמיכה מובנת בחיפוש של Vista – משתמשי Windows Vista יכולים מעתה לבחרו לראות הודעות דואר וקבוצות דיון של Thunderbird בתוצאות החיפוש של Windows.
 • הורדת הודעות אוטומטית עבור IMAP – מעתה Thunderbird יכול להוריד הודעות IMAP ברקע ולאפשר בכך טעינת הודעות מהירה ותמיכה טובה יותר במצב עבודה לא־מקוון. ראה את הערות השחרור למידע כיצד ניתן להפעיל תכונה זו.
 • שדה יום הולדת בפנקס הכתובות – מעתה ניתן להכניס תאריכי ימי הולדת של אנשי הקשר שלך לתוך פנקס הכתובות.

גירסה זו זמינה במספר שפות וניתן להורידה מדף ההורדות. משתמשי קצה מתבקשים כרגע לא לשדרג לגירסה זו ולהשתמש בגירסה האחרונה ששוחררה בענף היציב (נכון למועד הכתיבה, גירסה 2.0.0.17).

2 תגובות בנושא “שוחרר Thuderbird 3.0 alpha 3

 1. "ענף יציב", אהבתי. יעני "נא לא לכרות את הענף היציב שעליו אתם יושבים".
  וברצינות, הכוונה להסתעפות (branching) ולא לענפים, ולא לענפי עץ.
  באותה מידה, הrelease, הוא גירסה, מהדורה, הוצאה, לא "שחרור". בטח שבפרויקט קוד פתוח שבו הקוד אינו כלוא…

 2. פינגבאק: חדשות מוזילה » Blog Archive » שוחרר Mozilla Thunderbird 2.0.0.18

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.