נחשף: Firefox Home למכשירי iPhone

לפני מספר ימים נחשף פרוייקט נוסף מבית Mozilla – אפליקציה למכשירי אייפון המבוססת על טכנולוגית Firefox Sync (לשעבר Weave Sync). היישום החדש נקרא Firefox Home, ומאפשר למשתמשי אייפון גישה מיידית להיסטורית הגלישה שלהם ב־Firefox, סימניות והלשוניות האחרונות. היישום מאפשר שימוש גם ביכולות ה־“Awesome Bar” שמאפשרות לאנשים להגיע אל האתרים האהובים עליהם במינימום הקלדה.

אפליקצית Firefox Home למכשירי iPhone היא חלק ממאמצים רחבים של Mozilla לספק חווית גלישה ברשת אישית עם שליטה גדולה יותר אצל המשתמש. למכשירים ופלטפורמות אליהן Mozilla לא יכולים לספק את דפדפן Firefox "המלא" (מסיבות טכניות או בעקבות מדיניות), Mozilla מתכוונת לספק למשתמשים גישה מיידית להיסטוריה הפרטית של דפדפן Firefox שלהם, כמו גם לסימניות וללשוניות הפתוחות שלהם על מכשיר ה־iPhone, ומביאה להם סיבה נוספת להמשיך לאהוב את Firefox על המחשב השולחני שלהם.

מדוע הדבר שימושי?

  1. עזבת את מקום העבודה בחופזה? תוכל להמשיך מהנקודה שעזבת עם גישה לרשימת הלשוניות שנשארו פתוחות על המחשב השולחני שלך.
  2. זקוק להוראות ההכוונה למסעדה שקראת עליה במחשב השולחני? קוד האישור לטיסה שלך? התחל להקליד בשורת הכתובת, והדפים המתאימים יופיעו בקצות אצבעותיך.
  3. הקלדת כתובות דפים מלאות במכשיר ה־iPhone למרות שניגשת אליהם מספר פעמים מהמחשב השולחני משגעת אותך? לא תצטרך לבצע זאת שוב עם יישום זה.

האפליקציה כעת בפיתוח, ובעתיד תעלה ל־App Store ותוצע בחינם למשתמשי iPhone ו־IPod Touch. למידע נוסף, כנסו לדף של Firefox Home ב־Mozilla Wiki.

2 תגובות בנושא “נחשף: Firefox Home למכשירי iPhone

  1. פינגבאק: Tweets that mention נחשף: Firefox Home למכשירי iPhone « חדשות מוזילה -- Topsy.com

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.