שוחרר Mozilla Firefox 4 Beta 2

גרסת הבטא השניה של Firefox 4.0 זמינה להורדה ב־23 שפות למטרות בדיקה והתנסות. תודות לעזרתם של קהילת Mozilla העולמית, ניתן היה להביא את Firefox 4 Beta ליותר אנשים מסביב לעולם. עדכון זה ל־Firefox 4 Beta ממשיך עם השינויים למראה של Firefox עם לשוניות שמופיעות בחלקו העליון של הדפדפן ומביא לראשונה את היכולת להפוך לשוניות רגילות ללשוניות יישום.

Firefox 4 Beta 2 on Windows 7

Firefox 4 Beta 2 on Windows 7

Firefox 4 Beta כוללת הרחבת משוב חדשה, כך שבכל עת תוכל ללחוץ על כפתור המשוב כדי לספר ל־Mozilla מה אתה אוהב בדפדפן ומה לא. הרחבת המשות כוללת את Mozilla Labs Test Pilot, ותבקש ממך לקחת חלק במבחני הרגלי שימוש אנונימיים. מבחן הרגלי השימוש האחרון בוחן את הדרך שאנשים מתקשרים עם שורת התפריטים של Firefox, כפתור Firefox (ב־Windows Vista ו־7) ופקדי סרגל הכלים. באפשרותך לבחור שלא לקחת חלק בכל אחד או בכל מבחני הרגלי השימוש ולנהל את ההגדרות שלך בכפתור המשוב (לא ישלחו נתונים ל־Mozilla ללא אישורך).

בודקים יקבלו עדכונים אוטומטיים לגרסאות נוספות של Firefox 4 Beta, שיצאו בשבועות הבאים.

12 תגובות בנושא “שוחרר Mozilla Firefox 4 Beta 2

  1. פינגבאק: Tweets that mention שוחרר Mozilla Firefox 4 Beta 2 « חדשות מוזילה -- Topsy.com

    • אפשר להתקין את שתי הגרסאות במקביל, אם כי מומלץ שלא להפעיל את גרסאות הבטא על פרופיל הדפדפן המשמש אותך ביומיום עם הגרסה היציבה 3.6.8.

  2. האם תהיה בסוף הגרסא לשוניות מונפשות כמו בגוגל כרום ? אם כן זה יהיה מעולה !

  3. פינגבאק: תוויות יישומים ב-Firefox ותוספים ב-Safari « החתול שאוהב טכנולוגיה

  4. התקנתי את הגרסא הזאת על ווינדוס 7, אך אינלי את הלחצנים של סגירת התוכנית, מזעור וכו' בצד ימין למעלה כמו שמופיע בתמונה..

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.