שוחרר Mozilla Firefox 4 Beta 10

גרסת הבטא העשירית של Firefox זמינה מעתה להורדה ולהתנסות. גרסת בטא זו זמינה ב־76 שפות, כולל עברית. בגרסה זו משתפר ניהול הזכרון שבשימוש, הוספו שיפורי תאימות ויציבות לתוסף החצוני Adobe Flash תחת Mac OS X, נוספה רשימה שחורה של כרטיסים גרפיים כדי לשפר את היציבות, ועוד.

גרסאות הבטא של Firefox 4 כוללת הרחבת משוב, כך שבכל עת תוכל ללחוץ על כפתור המשוב כדי לספר ל־Mozilla מה אתה אוהב בדפדפן ומה לא. הרחבת המשוב כוללת את Mozilla Labs Test Pilot, ותבקש ממך לקחת חלק במבחני הרגלי שימוש אנונימיים. מבחן הרגלי השימוש האחרון בוחן את הדרך שאנשים מתקשרים עם שורת התפריטים של Firefox, כפתור Firefox (ב־Windows Vista ו־7) ופקדי סרגל הכלים. באפשרותך לבחור שלא לקחת חלק בכל אחד או בכל מבחני הרגלי השימוש ולנהל את ההגדרות שלך בכפתור המשוב (לא ישלחו נתונים ל־Mozilla ללא אישורך).

בודקים שיורידו ויתקינו את גרסה זו או יעדכנו מגרסאות בטא קודמות ימשיכו ויקבלו עדכונים אוטומטיים לגרסאות נוספות של Firefox 4 Beta, שיצאו בשבועות הבאים. נכון למועד כתיבת שורות אלו מתוכננת לפחות גרסת בטא אחת נוספת שתצא בשבועות הקרובים, ולאחריה גרסאות מועמדות לשחרור.

5 תגובות בנושא “שוחרר Mozilla Firefox 4 Beta 10

  1. פינגבאק: בטא עשירית של פיירפוקס 4 יצאה -- הקובץ

    • גרסה מועמדת לשחרור תגיע ככל הנראה בשבועות הקרובים. אנו נשתדל לעדכן כאן ובפורום שלנו על כך.

    • זה תלוי באיזו הפצה אתה משתמש, ומהי המדיניות שלה בנוגע לעדכוני תוכנה. בחלק ניכר מההפצות השכיחות הן לא נוהגות להציע שדרוגים לתוכנות אלא עדכונים בלבד, וכדי לקבל את השדרוג יהיה עליך להתקין אותו ידנית או לשדרג את ההפצה כולה.

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.