שוחרר Mozilla Firefox 4 Beta 11

גרסת בטא נוספת של Firefox זמינה מעתה להורדה ולהתנסות. גרסת בטא זו זמינה ב־76 שפות, כולל עברית. בגרסת בטא זו נוספה תמיכה בכותר Do Not Track ‏("DNT") שמטרתו לבקש מאתרים שלא לעקוב אחרי הגולש, הודעות על מצב החיבור מוצגות כעת בתחתית החלון, WebGL הופעל מחדש על מערכות Linux, עיצוב דף בית ברירת המחדל מתרענן, ומעתה הדפדפן לא עובר למצב לא־מקוון באופן אוטומטי.

אנו ממשיכים ומתקדמים לקראת רגע יציאת הגרסה הסופית של הדפדפן. לשם כך חשוב לנו להמשיך ולקבל משובים מכם על תכונות שדורשות שיפור ובאגים, וגם על דברים נוספים כגון תכונות שתרצו לראות בגרסאות הבאות. לשם כך גרסאות הבטא של Firefox 4 כוללת הרחבת שמאפשרת לך לספר ל־Mozilla מה אתה אוהב בדפדפן ומה לא. הרחבת המשוב כוללת את Mozilla Labs Test Pilot, ותבקש ממך לקחת חלק במבחני הרגלי שימוש אנונימיים. מבחן הרגלי השימוש האחרון בוחן את הדרך שאנשים מתקשרים עם שורת התפריטים של Firefox, כפתור Firefox (ב־Windows Vista ו־7) ופקדי סרגל הכלים. באפשרותך לבחור שלא לקחת חלק בכל אחד או בכל מבחני הרגלי השימוש ולנהל את ההגדרות שלך בכפתור המשוב (לא ישלחו נתונים ל־Mozilla ללא אישורך).

בודקים שיורידו ויתקינו את גרסה זו או יעדכנו מגרסאות בטא קודמות ימשיכו ויקבלו עדכונים אוטומטיים לגרסאות נוספות של  Firefox 4 Beta ומועמדות לשחרור, שיצאו בשבועות הבאים.

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.