שוחרר Mozilla Firefox 4 Beta 12

גרסת בטא נוספת של Firefox זמינה מעתה להורדה ולהתנסות. גרסת בטא זו זמינה ב־77 שפות, כולל עברית. בגרסת בטא זו ביצועים משופרים בצפייה בתכני Flash, שופרה תאימות התוספים החיצוניים עם האצת חומרה מופעלת, מעבר על קישורים מציג את כתובת היעד בתחתית החלון במקום בשורת המיקום כפי שהיה בגרסאות בטא קודמות, ובנוסף היא כוללת גם שיפורי יציבות, ביצועים ותאימות כלליים.

אנו ממשיכים ומתקדמים לקראת רגע יציאת הגרסה הסופית של הדפדפן. לשם כך חשוב לנו להמשיך ולקבל משובים מכם על תכונות שדורשות שיפור ובאגים, וגם על דברים נוספים כגון תכונות שתרצו לראות בגרסאות הבאות. גרסאות הבטא של Firefox 4 כוללת הרחבת שמאפשרת לך לספר ל־Mozilla מה אתה אוהב בדפדפן ומה לא. הרחבת המשוב כוללת את Mozilla Labs Test Pilot, ותבקש ממך לקחת חלק במבחני הרגלי שימוש אנונימיים. מבחן הרגלי השימוש האחרון בוחן את הדרך שאנשים מתקשרים עם שורת התפריטים של Firefox, כפתור Firefox (ב־Windows Vista ו־7) ופקדי סרגל הכלים. באפשרותך לבחור שלא לקחת חלק בכל אחד או בכל מבחני הרגלי השימוש ולנהל את ההגדרות שלך בכפתור המשוב (לא ישלחו נתונים ל־Mozilla ללא אישורך).

בודקים שיורידו ויתקינו את גרסה זו או יעדכנו מגרסאות בטא קודמות ימשיכו ויקבלו עדכונים אוטומטיים לגרסאות נוספות של Firefox 4 Beta מועמדות לשחרור, שיצאו בשבועות הבאים.

3 תגובות בנושא “שוחרר Mozilla Firefox 4 Beta 12

  1. חבל, דווקא אהבתי והתרגלתי לכתובת היעד בשורת המיקום… :/
    מעניין אם יהיה אפשר לשנות זאת בחזרה…

    • סביר להניח שישנן תוספות שמאפשרות להחזיר את זה, אבל קח בחשבון שזה לא הדבר הכי נוח לגרום לזה להופיע שם, ויש היגיון רב בהחזרה של כתובת היעד למיקומה הקודם בתחתית חלון הדפדפן.

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.