השקת Firefox 4 בארץ ובעולם

השבוע יצאה הגרסה החדשה של דפדפן Firefox, לאחר חודשים רבים של המתנה בקרב משתמשים רבים. ביומיים הראשונים בלבד הורידו את הדפדפן מהרשת 15 מליון פעמים (בספירה נכללות הורדות ישירות מ־mozilla ושדרוג גרסאות קיימות דרך מנגנון העדכונים המובנה בדפדפן), בקצב ממוצע של מעל ל־5,000 הורדות בדקה. נכון למועד כתיבת שורות אלו, כמות ההורדות מתקרבת ל־30 מליון, מתוכן בישראל הקטנה שלנו מדווחות מעל ל־90 אלף הורדות.

The First 48 Hours of Mozilla Firefox 4 infographic

The First 48 Hours of Mozilla Firefox 4 infographic

את יציאת הגרסה החדשה ליוו מספר אתרים ויישומים שהוקמו במיוחד לשם כך –

בפורום שלנו עלתה משמעותית כמות הדיונים הנפתחים לגבי Firefox 4, מה שמרמז על התעניינות רבה בגרסה החדשה (וגם על מספר בעיות נקודתיות…), ופעילויות נוספות של מוזילה ישראל מתקיימות גם בערוץ השיחה שלנו, בדף שלנו בפייסבוק ובפרופיל בטוויטר. אתם מוזמנים להצטרף אלינו.

יציאת הגרסה השולחנית של Firefox 4 לוותה גם בהד באתרי אינטרנט השונים בתקשורת, וכמעט בכל אתר חדשות ברשת ניתן היה למצוא איזכור לכך –

 

ביום שלישי הקרוב נציין אירוע נוסף – יציאת הגרסה החדשה של הדפדפן למכשירי Android נתמכים, ובכך לשפר משמעותית את חווית הגלישה הקיימת כיום במכשירים אלו.

בחודש הבא, במהלך פסח, אנו נקיים אירוע בישראל. כרגע אנחנו מתכננים אותו בפורום שלנו, ואתם מוזמנים לעזור. פרטים נוספים על האירוע ומידע לגבי אופן הרישום יתפרסמו בקרוב.

2 תגובות בנושא “השקת Firefox 4 בארץ ובעולם

  1. היום (ראשון) הורדתי מהמרקט של אנדרואיד את פיירפוקס 4.0.

    (תופעה מוזרה: כשאני כותב כאן את הספרות של 4.0 הסמן נופל לגובה של השורה הבאה :-o. נראה שזאת בעיה בכלל בזמן כתיבת טקסט LTR, אבל רק בתו הראשון).

  2. פינגבאק: שוחרר Mozilla Firefox 4.0.1 « חדשות מוזילה

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.