גרסה חדשה של Firefox Beta זמינה לבדיקות

לא עבר זמן רב מאז שיצאה גרסה 5 של הדפדפן Mozilla Firefox, וב־Mozilla כבר עובדים במרץ על הגרסאות הבאות.במסגרת העובדה במחזור פיתוח מהיר, הועבר התוכן של Aurora אל ערוץ Beta, וממנו נבנתה גרסת הבטא שתהווה את הגרסה הבאה של Firefox, כלומר Mozilla Firefox 6. גרסת הבטא של Firefox 6 זמינה כעת לבחינה והתנסות עבור מחשבים שולחניים ומכשירים ניידים מבוססי Android.

Firefox Beta למחשבים שולחניים

בגרסה השולחנית נוספו לדפדפן תכונות המשפרות את החוויה המקוונת. למשל, מעתה קל יותר לבחון את עדכניות התוספים החיצוניים.

בגרסה זו Mozilla ממשיכים לשפר את סביבת הפיתוח המובנת בדפדפן. בגרסה זו התווספו כלים חדשים לתפריט כלי הפיתוח, דף טיוטא ומסוף רשת, כמו גם תכונות חדשות בפלטפורמה כגון הממשקים למתכנתים  window.matchMedia, server-sent events וכלים אחרים כדי לאפשר למפתחים לבנות יישומי רשת מתקדמים יותר בקלות ולהמשיך לעשות את הרשת למהירה וטובה יותר לכולם.

למידע נוסף נא לפנות אל הבלוג Future of Firefox או להערות השחרור הטכניות לרשימה מלאה של כל התכונות החדשות והשיפורים שכלולים בגרסה זו.

כדי לוודא שברשותך הגרסה העדכנית ביותר של Firefox, ניתן להיכנס לתפריט אודות Firefox ולבצע את העדכון ידנית או להוריד מהרשת את Firefox Beta.

Firefox Beta לנייד

לניידים, גרסה זו מתמקדת בשיפור המהירות של הרשת ושיפור מראה אתרים, וסיוע למפתחים כך שהם יוכלו להמשיך לחדש. בין השיפורים בגרסה זו נכללים גם השיפורים הבאים:

  • חווית הפעלה ראשונה טובה יותר כדי לסייע למשתמש לגלות תכונות כגון הלוחות הצדדיים, ה־Awesome Screen, כלי הסנכון, סימניות ועוד
  • אירועי מגע לאינטרקציה טובה יותר עם דפים ברשת ושירותים

לרשימה המלאה של מה חדש בגרסה זו של Firefox Beta ל־Android, הערות השחרור של Firefox Beta for Android זמינות בקישור.

הורידו את Firefox Beta for mobile ותבדקו את התכונות החדשות עוד היום!

 

 

גם אתם יכולים לעזור לנו לעצב את העתיד של Firefox. שלחו את המשוב שלכם עבור הגרסאות השולחניות כמו גם הניידות של Firefox בדף הקלט שלנו, או שלחו את המשוב שלכם ב־Twitter עם התג ‎#fxinput. בדיקה מהנה!

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.