זמינים עדכונים חדשים ל־Thunderbird ו־Lightning 1.0

Mozilla, ארגון עולמי ללא מטרת רווח ששם לעצמו למטרה להפוך את הרשת לטובה יותר, הוציא היום עדכון ל־Mozilla Thunderbird, יישום לקוח הדואר האלקטרוני החופשי בקוד פתוח, ו־Lightning 1.0, תוספת לוח השנה המשלימה, וזמין עבור Windows,‏ Mac ו־Linux. הגרסה החדשה של Thunderbird זמינה ב־51 שפות, מבוססת על מנוע Mozilla Gecko 8 וכוללת שיפורים בטיפול בקבצים מצורפים ונגישות, קיצורי חיפוש מעודכנים ותיקוני יציבות. מאות מהתוספות הזמינות לתוכנה כבר עודכנו לגרסה החדשה של Thunderbird וניתנות להורדה מהגלריה של מנהל התוספות.

Lightning 1.0 היא תוספת לוח שנה ל־Thunderbird המאפשרת למשתמשים לארגן את לוח הזמנים שלהם ואת האירועים החשובים בחיים בצורה טבעית כחלק מחוויית הדואר האלקטרוני. Lightning נותן למשתמשים את היכולת לנהל מספר לוחות שנה, ליצור רשימות משימות יומיות, להזמין חברים ושותפים לעבודה לאירועים ולפגישות, ולהירשם ללוחות שנה ציבוריים. עם יותר ממיליון משתמשים פעילים, Lightning 1.0 הוא פתרון לוח השנה שמשתמשים מסתמכים עליו כדי לעזור להם לנהל את שגרת היומיום שלהם בעבודה ובבית.

עדכון אבטחה Thunderbird 3.1.16 זמין גם הוא להורדה בכתובת http://mozilla.org/thunderbird/all-older.html

אנו ממליצים לכל משתמשי Thunderbird לשדרג לגרסאות האחרונות. אם יש לכם כבר Thunderbird, אתם תקבלו התרעת עדכון אוטומטית בתוך 24 עד 48 שעות. לקבלת הגרסאות האחרונות של Thunderbird עבור Windows,‏ Mac או Linux הורידו את Thunderbird מהאתר http://mozilla.org/thunderbird או לחצו על כפתור בדיקת העדכונים בתפריט ”אודות Thunderbird”.

למידע נוסף:
הערות השחרור של Thunderbird והערות השחרור של Thunderbird 3.1.16

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.