שיפורים משמעותיים ל־JavaScript הופכים את Firefox למהיר יותר, עם שיפורים של עד 30%

Firefox עבור Windows,‏ Mac ו־Linux כולל שיפורי JavaScript שהופכים את הגלישה ברשת למהירה יותר בצורה משמעותית. העדכון האחרון ל־Firefox כולל מנגנון הסקת טיפוסים (Type Inference) שמשפרת את הביצועים של JavaScript ומאפשרת לאתרים עשירים ויישומי רשת עמוסי תמונות, וידאו, משחקים וגרפיקה תלת־מימדית להיטען ולרוץ מהר יותר מבעבר. מנגנון הסקת הטיפוסים הוא תכונה של SpideMonkey, מנוע ה־JavaScript של Firefox, המבצע הטמעה עם מהדר JaegerMonkey JIT כדי לנתח ולסייע ביצירת קוד יעיל יותר. Firefox עם מנגנון הסקת התכונות מהיר יותר במהירות של עד ל־30% במבחני ביצועי JavaScript כגון Kraken ו־V8.

Firefox עבור Mac OS X Lion תומך מעתה במחוות משיכת שתי אצבעות כדי לאפשר ניווט קל בין אתרים. המראה של Firefox על Mac שופר כך שיהיה תואם לעיצובי הצלמיות וסרגל היישומים של Mac OS X, ומאפשר גלישה קלה יותר כאשר למערכת מחוברים מספר מסכים.

מפתחי אתרים בוודאי יבחינו ש־Firefox מסייע לאתרים להיטען מהר יותר, במיוחד באתרים הכוללים פיסות גדולות של נתונים או משתמשים ב־AJAX.‏ גרסה זו של Firefox תומכת בפיצול בקשות XHR, דבר המאפשר לאתרים להציג תוכן שהורד במקום להמתין עד שההורדה תושלם במלואה. לפרטים נוספים על היכולות החדשות של Firefox למפתחים, עברו לדף Firefox למפתחי אתרים.

למידע נוסף:

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.