זמינים עדכונים חדשים ל־Thunderbird

Mozilla, ארגון עולמי ללא מטרת רווח ששם לעצמו למטרה להפוך את הרשת לטובה יותר, שמחים להודיע על צאתו של עדכון ל־Mozilla Thunderbird, יישום לקוח הדואר האלקטרוני החופשי בקוד פתוח הזמין עבור Windows,‏ Mac ו־Linux.

הגרסה החדשה של Thunderbird זמינה ב־52 שפות, מבוססת על מנוע Mozilla Gecko 10 וכוללת שיפורים בחיפוש הודעות דואר אלקטרוני ויכולת חדשה לבצע חיפושים ברשת ישירות מתוך Thunderbird. משתמשים יכולים להקליד את כל שעולה ברוחם בתיבת החיפוש של Thunderbird ולבחור מנוע חיפוש מבין מספר מנועי חיפוש כגון Google,‏ Bing,‏ Twitter ו־Wikipedia. תוצאות החיפוש יוצגו באופן נוח בלשונית חדשה בתוך Thunderbird. משתמשים יכולים גם לסמן מילים בהודעות הדואר האלקטרוני שלהם ולבצע חיפוש עבור מונחים אלו בלשונית חדשה דרך כפתור העכבר הימני.

עדכון אבטחה Thunderbird 3.1.18 זמין גם הוא להורדה בכתובת http://mozilla.org/thunderbird/all-older.html. התמיכה ב־Thunderbird 3.1.18 תפוג ב־24 לאפריל 2012.

אנו ממליצים לכל משתמשי Thunderbird לשדרג לגרסאות האחרונות. כדי לקבל את הגרסה החדשה ביותר של Thunderbird עבור Windows,‏ Mac או Linux הורידו את Thunderbird מהכתובת http://mozilla.org/thunderbird או לחצו על כפתור בדיקת העדכונים בתפריט ”אודות Thunderbird”.

למידע נוסף:
הערות השחרור של Thunderbird והערות השחרור של Thunderbird 3.1.18

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.