גרסת בטא חדשה של Firefox הופכת את הניווט ברשת למהיר ופשוט יותר

גרסה חדשה של Firefox Beta עבור Windows,‏ Mac ו־Linux זמינה כעת הורדה ובדיקה. גרסה זו מתאימה בצורה מיטבית תכונות כדי לאפשר לך להגיע ליעדך ברשת בצורה פשוטה יותר.

מה חדש ב־Firefox Beta למשתמשים:

  • דף הבית עוצב מחדש: דף הבית כעת מאפשר גישה פשוטה לסימניות, היסטוריה, הגדרות, תוספות, הורדות והגדרות הסנכרון עם לחיצה בודדת על קיצורי הדרך.

דף הבית

  • דף לשונית חדשה עוצב מחדש: כאשר פותחים לשונית חדשה, כעת ניתן לצפות בצורה פשוטה באתרים בהם ביקרתם לאחרונה ובאופן תדיר. ניתן לבצע התאמה אישית לרשימה, להוסיף או למחוק תמונות תצוגה מקדימה כדי לאפשר לך להגיע ליעדך בלחיצה אחת.

דף לשונית חדשה

  • לשוניות לפי דרישה: Firefox טוען לשוניות לפי דרישה כאשר משחזרים הפעלה קודמת, מה שמאפשר הפעלה מחדש של חלונות Firefox עם לשוניות רבות.

מה חדש ב־Firefox Beta למפתחים:

  • תמיכה ב־SPDY:‏ Firefox Beta תומך מעתה ב־SPDY כברירת מחדל. SPDY הוא פרוטוקול שעוצב שיהיה מוצלח יותר מ־HTTP בכך שהוא מקטין את הזמן הנדרש לאתרים להיטען. SPDY מצפין את כל התקשורת עם SSL, מה שמאפשר גלישה מאובטחת יותר. משתמשים יחושו שדפים נטענים מהר יותר על אתרים שתומכים ב־SPDY.
  • עדכונים בכלי המפתחים: Firefox Beta כולל מספר שיפורים בכלי הפיתוח. חוקר הדפים מאפשר נעילה של מחלקות פסאדו על רכיבי הדף הנחקר, ועורך העיצוב שומר כעת קבצי CSS שנטענים דרך כתובות file:// ללא התראה כדי לאפשר ביצוע ניסיונות עם CSS בדרך מהירה יותר.

למידע נוסף:

תגובה אחת בנושא “גרסת בטא חדשה של Firefox הופכת את הניווט ברשת למהיר ופשוט יותר

  1. למה לא דואגים לחוסם פרסומות ודפים מובנה כמו בדפדפן אופרה?? הגיע הזמן לפתור בעיה מטרידה זו.

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.