גרסה חדשה של Firefox עבור Android מוכנה לבדיקות

גרסת בטא חדשה של Firefox עבור Android זמינה להורדה ולבדיקות. גרסת בטא זו עוצבה מחדש למראה שמשתלב טוב יותר עם ממשק המשתמש של Android, וכוללת שיפורי ביצועים ותמיכה בתוספים חיצוניים צד־שלישי דוגמת Flash כדי לספק חווית גלישה מהנייד טובה יותר.

Firefox for Android Beta כוללת את כל התכונות המוכרות והאהובות דוגמת Firefox Sync, תוספות וגלישה מבוססת לשוניות, כמו גם מסך הקלדת כתובת ושיפורים בזמני העליה והתגובה, ביצועים גרפיים וסיבוב ומרחק מתצוגה.

אנחנו תמיד עובדים על גרסאות בטא כאן ב־Mozilla, אבל גרסת בטא זו מיוחדת כי נעשתה עבודה רבה כדי להוסיף תכונות, לשפר את הביצועים ולטפל בדברים שיעשו את חווית הגלישה מהנייד למהירה ופשוטה יותר.

דף הפתיחה החדש של Firefox for Android Beta

דף הפתיחה החדש של Firefox for Android Beta

אנו זקוקים את עזרתכם בבדיקה של התוכנה, החל מזמני עלייה וזמני תגובה קצרים יותר ועד לתאימות מול אתרים מסויימים וביצועים גרפיים. גרסת בטא זו משתמשת בהאצת חומרה כדי לשפר את הביצועים של יישומי הרשת המועדפים עליך, משחקים או תמונות. כמשתמשי גרסת בטא אתם עלולים לחוות קריסות. אם חוויתם קריסה או נתקלתם באתר שאינו מתפקד כראוי על Firefox for Android Beta, בבקשה דווחו על באג כאן.

גרסת הבטא של Firefox עבור Android תומכת במגוון רחב של מכשירי Android החל מ־Android Ice Cream Sandwich 4.0 כל הדרך עד למכשירים מבוססי Android Froyo 2.2. עדכון לגרסת בטא זו מוצע רק עבור טלפונים מבוססי Android ובאנגלית בלבד, אבל אנו מוסיפים שפות נוספות ונספק גרסת בטא חדשה עבור מחשבי לוח (טאבלטים) בקרוב.

אנו זקוקים לעזרתכם ככל שאנו ממשיכים לשפר את גרסת הבטא ולגרום ל־Firefox החדש עבור Android שיהיה מוכן לעולם, אז בבקשה קחו את גרסת הבטא לנסיעת מבחן באתרים המועדפים עליכם ובבקשה דווחו על באג אם נתקלתם בבעיות כלשהן.

למידע נוסף:

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.