דף בית מעוצב מחדש וחווית שימוש בלשוניות חדשה מסייעים לגלוש ברשת באופן מהיר יותר ובקלות עם Firefox

דפדפן Firefox מאפשר מעתה גישה מהירה ופשוטה יותר לאתרים המועדפים על המשתמש עם דף בית שעוצב מחדש ודף לשונית חדשה. דף הבית כולל מעתה סמלים בתחתית הדף המאפשרים גישה קלה אל הסמניות, ההסטוריה, ההגדרות, התוספות, ההורדות והגדרות הסנכרון עם קיצורי דרך בלחיצה בודדת. כאשר פותחים לשונית חדשה, יתקבל דף עם תמונות ממוזערת של האתרים האחרונים ואלו שנצפו בתדירות הגבוהה ביותר. ניתן לבצע התאמה אישית של דף הלשונית החדשה באמצעות הוספה או הסרת התמונות הממוזערות של האתרים אליהם המשתמש ניגש באופן התדיר ביותר.

דף לשונית חדשה

דף לשונית חדשה

דפדפן Firefox טוען מעתה לשוניות לפי דרישה כאשר משחזרים הפעלה קודמת, כדי לאפשר גישה לאתרים בצורה קלילה יותר. Firefox טוען את הלשונית הנצפת ראשונה, וממשיך לטעון את הלשוניות האחרות כאשר לוחצים עליהן. מדובר בשיפור שמאפשר לדפדפן לעלות מהר יותר ולצרוך פחות זכרון. מדובר רק בשיפור ביצועים אחד מתוך סדרה של שיפורי ביצועים שמטרתם לשפר את התגובתיות של Firefox.

דפדפן Firefox תומך מעתה בפרוטוקול SPDY כבררת מחדל כדי להפוך את הגלישה לבטוחה יותר. פרוטוקול SPDY עוצב כממשיך דרכו של HTTP ומצמצם את זמן טעינת אתרים. כאשר SPDY פעיל ניתן להבחין בטעינה מהירה יותר של אתרים שתומכים בפרוטוקול זה, כמו למשל Twitter ו־Google.

למידע נוסף:

2 תגובות בנושא “דף בית מעוצב מחדש וחווית שימוש בלשוניות חדשה מסייעים לגלוש ברשת באופן מהיר יותר ובקלות עם Firefox

  1. פינגבאק: Mozilla 1.0 – עשר שנים מאוחר יותר | תומר כהן דוט קום

  2. פינגבאק: תכונות חדשות בפיירפוקס 13 | תומר כהן דוט קום

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.