גרסה חדשה של Thunderbird מפשטת את חווית השימוש בדואר האלקטרוני

Mozilla, ארגון עולמי ללא מטרת רווח ששם לעצמו למטרה להפוך את הרשת לטובה יותר, שמחים להודיע על צאתו של עדכון ל־Mozilla Thunderbird, יישום לקוח הדואר האלקטרוני החופשי בקוד פתוח הזמין עבור Windows,‏ Mac ו־Linux.

אם חלמת בעבר על כתובת דואר אלקטרוני אישית (כגון "kirk@chezkirk.net" או "dad@thesmithfamily.com") עבורך, עבור משפחתך או עבור העסקים שלך, Thunderbird מעתה יבצע זאת בקלות! באמצעות שיתוף פעולה עם Gandi ו־Hover, ניתן מעתה להירשם לקבלת כתובת דואר אלקטרוני חדשה ישירות מתוך Thunderbird. בנוסף לכתובת דואר אלקטרוני אישית, Thunderbird גם יגדיר אותה עבורך באופן אוטומטי לשליחה וקבלה של הודעות.

שני השותפים ממוקמים באירופה ובצפון אמריקה בהתאמה. כל אדם יכול להירשם עם כל אחת מהחברות, אבל עבור מתחמים מסוימים (כמו למשל ".us" או ".com") יש לבחור את הספק באזור הגאוגרפי המתאים. Mozilla עובדים כעת מול רשמים נוספים כדי לכסות אזורים נוספים בעולם, כולל ישראל, ולספק אפשרויות נוספות בעתיד.

כמו־כן, בגרסה זו התווספה אפשרות לשיתוף קבצים גדולים. תכונה זו מאפשרת לזרז את העברתם של מסמכים גדולים באמצעות העלאה שלהם לספקי אכסון קבצים מקוונים ושיתוף של קישור במקום שליחה של הקובץ עצמו מצורף להודעה כדי לשפר את מהירות שליחת ההודעה ולהימנע ממקרים של דחייה אם שרת הנמען אינו מאפשר קבלת קבצים גדולים. כבונוס, שימוש בצורה זו גם יסייע למשתמש לחסוך מקום בתיקיית הדואר היוצא ובתיקיית הדואר הנכנס בתיבת הדואר של הנמען.

במקום לצרף את הקבצים המצורפים להודעה, Thunderbird Filelink מעלה את הקובץ לחשבון אכסון הקבצים המקוון הפרטי של המשתמש, ומוסיף קישור לקובץ בהודעה. הנמען יוכל ללחוץ על הקישור ולהוריד את הקובץ. YouSendIt הוא השותף במהלך ההשקה, ושותפים נוספים יתווספו בעתיד הקרוב.

תזכורת: הסדרה של Thunderbird 3.1.x וגרסאות קודמות יותר אינן נתמכות יותר, ולכן חשופות לסכנות הרשת. אנו ממליצים לכל משתמשי Thunderbird שמשתמשים בגרסאות קודמות לשדרג למהדורה החדשה בהקדם האפשרי.

כדי לקבל את הגרסה החדשה ביותר של Thunderbird עבור Windows,‏ Mac או Linux הורידו את Thunderbird מהכתובת http://mozilla.org/thunderbird או לחצו על כפתור בדיקת העדכונים בתפריט ”אודות Thunderbird”.

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.