הכינוס השנתי של איגוד האינטרנט 2013 בסימן 20 שנה לאינטרנט המסחרי בישראל

IN20 — עשרים שנה לאינטרנט המסחרי; איגוד האינטרנט הישראלי04.03.13 יום שני, Avenue קריית שדה התעופהביום שני הקרוב, 04.03.2013, יערך הכנס השנתי של איגוד האינטרנט הישראלי בסימן של 20 שנה לאינטרנט המסחרי בישראל. הכנס יתקיים באווניו – קריית שדה התעופה, בו ישולבו הרצאות מפי מומחים בארץ ובעולם שיסקרו את האבולוציה של האינטרנט ומגמות העתיד. הכנס יכלול שלושה מסלולים:

  1. למי שייך האינטרנט? יחסים שבין האדם לטכנולוגיה, התלכדות האינטרנט עם הסלולר והטלוויזיה, התרחבות פעילות ה'מסך השני', פשיעה טכנולוגית והיבטי פרטיות.
  2. יש היגיון בכאוס! היבטי תקשורת, שיווק, מיתוג אישי ומובילי דעת קהל ברשת. במושבים הללו יוצגו אלו שהשתמשו ברשת למינוף אישי עסקי, פוליטי, רפואי וכו'. והוא יעסוק בהשפעת האינטרנט על המדיות המסורתיות והתאמתן לדפוסי השימוש החדשים של הצרכנים, והיבטי שיווק נוספים על פלטפורמת הרשת.
  3. WED- הרצאות קצרות בנות 15 דקות כל אחת המציגות זוויות חדשות וייחודיות הקשורות לאינטרנט. בין הנושאים; ממים פוליטיים, סוגיית זכויות היוצרים ברשת, קריאה ברשת, חיזוי וניבוי העתיד, עולמות וירטואליים, טרנדים חדשים, התפתחות השפה ברשת, אנונימוס במזרח התיכון מציאות מדומה ועוד.

לפרטים נוספים והרשמה: http://www.isoc.org.il/in20

במהלך כנס זה נייצג את מוזילה ואת הפעילויות השונות שאנו עושים בישראל. ההרשמה לכנס בעיצומה; אתם מוזמנים להירשם כדי ללמוד יותר על האינטרנט וכיוונים נוספים בעתיד.

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.