להישאר חברתיים עם Firefox

אתרים חברתיים הם חלק חשוב בחיים המקוונים ועם Firefox אנחנו מעוניינים שזה יהיה פשוט יותר להשתמש ברשת בדרך בה תראו לנכון. Mozilla פיתחו את ה־Social API כדי לאפשר לספקי שירותים חברתיים להיטמע ישירות לתוך Firefox ולהביא כך למשתמשים חווית גלישה חברתית יותר, מותאמת אישית לכל משתמש ומשתמשת, ואישית. באמצעות Social API פשוט יותר לאפשר לאתרים חברתיים להוסיף סרגל צדדי ל־Firefox עם התוכן האישי או כפתורי התראה ישירות בסרגל הכלים של Firefox.

בשנה שעברה הושק השירות עם Facebook כשותף הראשון להטמעה. היום, Mozilla מוסיפים מספר ספקי שירותים חברתיים נוספים — Cliqz,‎ Mixi ו־msnNOW, וזאת בנוסף ל־Facebook Messenger עבור Firefox, כדי לסייע למשתמשים להישאר מחוברים לרשתות החברתיות שלהם, ללא תלות היכן ברשת הם נמצאים.

ספקי השירותים החברתיים החדשים ב־Firefox מאפשרים לשמור על קשר עם חברים, משפחה, חדשות ואירועים באופן פשוט יותר במהלך הגלישה ברשת. ניתן לקבל התראות בזמן אמת על אירועים חדשותיים, בידור או הרשת האישית שלך במהלך גלישה ברשת.

הספקים החדשים שניתן להוסיף ל־Firefox כוללים את:

CliqzCliqz SocialAPI Sidebar in Firefox

Cliqz מביא לדפדפן זרם בזמן אמת של מאמרים, סיפורים ווידאו המבוסס על תחומי העניין של המשתמש. בחלקו העליון של סרגל הצד ניתן לבצע התאמה אישית של החדשות באמצעות בחירת קטגוריות, מילות מפתח, אתרים ואנשים שרוצים לעקוב אחריהם. ניתן לשתף קישורים ברשתות החברתיות של המשתמש או בדואר אלקטרוני, לקבל תצוגה מקדימה של תגובות ב־Twitter, ולשמור מאמרים לקריאה מאוחרת יותר מבלי לעזוב את הדפדפן.

כדי להפעיל את השירות, יש להיכנס לדף ההפעלה של Cliqz וללחוץ על הכפתור "Activate Cliqz".

MixiMixi SocialAPI in Firefox

סרגל הצד של Mixi מאפשר להישאר בקשר עם חברים ברשת החברתית Mixi ביפן. סרגל צד זה מספק זרם פעילות בזמן אמת של כל התגובות והתמונות ששותפו ברשת של המשתמש ישירות בסרגל הצד של דפדפן Firefox.‏ Mixi עבור Firefox זמין רק למשתמשים ביפן.

msnNOWmsnNOW SocialAPI Sidebar in Firefox

אתר msnNOW מאפשר להישאר מעודכנים בקלות בדברים הבולטים שאנשים מדברים עליהם, מחפשים ומשתפים. MSN סורקים ומזהים את המגמות המעניינות ביותר ממקורות זמן אמת כגון Facebook,‏ Twitter,‏ Bing ו־BreakingNews.com כדי להשאיר את המשתמש מעודכן תמיד בהתפתחויות ולדעת על מה כולם מדברים. ניתן לבצע התאמה אישית לזרם הפעילויות כדי לצפות בסוגים מסוימים של מגמות תוכן מהתפריט הנגלל של סרגל הצד.

כדי להפעיל את סרגל הצד, יש להיכנס לדף של msnNOW וללחוץ על "Turn it On".

תכונת ה־Social API כוללת אפשרויות אינסופיות להטמעה ב־Firefox של רשתות חברתיות, דואר אלקטרוני, פיננסים, מוזיקה, אפשרויות ענן, שירותים, רשימות משימות לביצוע, ספורט, חדשות ויישומים נוספים. תכונת ה־Social API עוצבה כך שהיא תאפשר למשתמשים לגלוש ברשת באופן פשוט יותר בצורה המועדפת עליהם. בקרוב יתווספו דרכים נוספות להטמעה של שירותים מאתרים לחוויית השימוש האישית שלכם ב־Firefox.

למידע נוסף:

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.