שיתוף פשוט עם חברים ומשפחה של תוכן בגרסה החדשה של Firefox

אתרים ושירותים חברתיים הם חלק חשוב בחיים המקוונים, ו־Firefox מפותח כדי לעזור לכם להשתמש ברשת. במהלך השנה האחרונה, Mozilla עבדו על הטמעה של אתרים חברתיים ושירותים ישירות לתוך Firefox כדי לאפשר תקשורת מהירה ופשוטה עם המשפחה וחברים.

בשנה שעברה הושקה ההטמעה עם Facebook כשותף ההטמעה החברתית הראשון ב־Firefox. זמן קצר לאחר מכן התווספו גם Cliqz, Mixi ו־msnNOW, ואנו מביטים קדימה לקראת הוספה ל־Firefox של אתרים חברתיים נוספים, שירותים ויישומים, וזאת כדי להפוך את חווית הגלישה של המשתמשים ליותר חברתית, אישית, ומותאמת אישית.

Facebook-Screenshot

כחלק מהרחבת ההיצע החברתי ליצירת חוויה טובה יותר, פותחה האפשרות לשיתוף תוכן מתוך Firefox. כפתור השיתוף בסרגל הכלים של Firefox מאפשר למשתמשים לשתף את התוכן המועדף עליהם עם המשפחה וחברים במספר לחיצות ישירות מתוך הדפדפן, בכול אתר ברשת. ניתן לפרסם מאמר מעניין ישירות לפרופיל המשתמש, לשתף מתכון עם חברים או לשלוח הצעה למתנה בהודעה פרטית או בדואר אלקטרוני, וכול זאת מבלי לעזוב את הדף בו נמצאים באותו הרגע. ניתן לנסות זאת עכשיו עם Facebook Messenger for Firefox או Cliqz.

ניתן גם לתקשר עם המשפחה וחברים באמצעות הדפדפן בדרכים נוספות. ניתן להשאיר תגובה או לצפות במידע האישי בסרגל צד קבוע, לבדוק את ההתראות ישירות מתוך סרגל הכלים של הדפדפן, לנהל שיחה עם חברים מבלי לעזוב את הדף בו נמצאים, ועכשיו גם לשתף תוכן עם חברים, עוקבים, ורשתות ישירות מתוך Firefox.

ישנן כמות בלתי מוגבלת של אפשרויות הטמעה עם רשתות חברתיות, דואר אלקטרוני, פיננסיים, מוזיקה, רשימות משימות, ספורט, חדשות, ויישומים אחרים, ישירות אל תוך חווית Firefox.

ניתן לראות הדגמה של כפתור השיתוף של Firefox כאן:

למידע נוסף:

2 תגובות בנושא “שיתוף פשוט עם חברים ומשפחה של תוכן בגרסה החדשה של Firefox

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.