שיתוף קל יותר של התוכן המועדף ברשת עם Firefox עבור Android

תכונה חדשה ב־Firefox עבור Android מאפשרת לשתף בקלות אתרים אהובים, מאמרים וסרטוני וידאו עם משפחה וחברים. תכונת השיתוף המהיר ב־Firefox מוסיפה צלמית צבעונית של שירות השיתוף המועדף על המשתמש בתפריט השיתוף, כדי לאפשר שיתוף במרחק נגיעה בודדת. משתמשים שמשתפים באופן תדיר תוכן ב־Twitter,‏ Facebook, מסרונים או בדואר אלקטרוני יבחינו כי הצלמית של שירות השיתוף בו נעשה שימוש באופן התדיר ביותר מתווספת לכפתור התפריט.

[שיתוף מהיר ב־Firefox עבור Android]

[שיתוף מהיר ב־Firefox עבור Android]

Firefox עבור Android תומך בשיתוף במגע במכשירים המצוידים בשבב NFC. שיתוף לשוניות פתוחות, מאמר אהוב, מתכון או הוראות הכוונה עם חברים נעשה לפשוט יותר. מעתה כל מה שיש לעשות הוא "לגעת" עם המכשיר מבוסס Android שברשותך בזה של חברך כדי לשתף את המיטב של הרשת עם Firefox עבור Android, בצורה חלקה.

Mozilla מפתחים את Firefox עם מחשבה על המשתמשים, ומעוניינים לוודא שהקריאה על מסכים קטנים נוחה ומהנה. עם העדכונים האחרונים לתכונת מצב הקריאה, ניתן לשנות בקלות את הגופן בין גופן בעל תגים (serif) לגופן נטול תגים (sans serif) בהתאם להעדפת המשתמש. במצב הקריאה, Firefox עבור Android יכול לעבור באופן אוטומטי בין "מצב כהה" (מלל כהה על רקע בהיר) ו־"מצב בהיר" (מלל בהיר על רקע כהה) בהתאם לרמת התאורה בחדר. כמו־כן, ניתן לעבור בין המצבים באופן ידני בהתאם להעדפות המשתמש. במידה שהמשתמש מזהה מאמר כלשהו כאחד שיעניין אותו בעתיד, באפשרותו לסמן אותו לקריאה מאוחרת, באמצעות נגיעה ארוכה על צלמית מצב הקריאה בשורת הכתובת, כדי להוסיף אותו לרשימת הקריאה, זאת ללא צורך לעבור למצב הקריאה קודם לכן. כל התוכן במצב קריאה זמין במצב לא מקוון, כדי לאפשר למשתמש להשלים את הקריאה בנסיעות ובזמנים אחרים בהם גישה לרשת לא זמינה, כמו במטוס או ברכבת תחתית.

[מצב קריאה ב־Firefox עבור Android במצבי אור וחושך]

[מצב קריאה ב־Firefox עבור Android במצבי אור וחושך]

Firefox עבור Android מוסיף תמוכה גם בשפות קטלאנית, אנגלית בריטית ושוודית, ובכך מגיע ביותר מ־20 שפות.

למידע נוסף:

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.