בקשת סיוע בבדיקת גרסת טרום הפצה של Firefox המיועדת למחשבי לוח מבוססי Windows 8

מעתה ערוץ העדכון Aurora עבור Firefox מציע לקהילת המוזילאים הרחבה שלנו, במיוחד הקהילות העוסקות בתרגום ובבדיקות, הצצה ראשונית לחבר החדש במשפחת Firefox, שתוכנן ופותח מאפס עבור מנשק המשתמש המודרני של Windows 8 מבית Microsoft. ניתן להוריד את גרסה זו מכאן (לבחור Aurora), ורצוי לשתף אותנו במשוב שלך על גרסה זו.

גרסה זו של Firefox המציגה תמיכה במגע תוכננה כדי לוודא שלאנשים תתאפשר חוויית הגלישה הטובה ביותר על מחשב הלוח שלהם המבוסס על Windows 8. היישום מציע חוויית פתיחה מבוססת משבצות בנוסח Firefox Start לרבות תמיכה ב־Firefox Sync, במחוות המגע וההחלקה ל־Windows 8, תצוגות הצמדה ומילוי ושילוב ב־Windows Share שמתרכזים יחדיו לכדי מנשק אחיד, מודרני ומרהיב.

כיוון שהגרסה החדשה הזו של Firefox משתמשת באותו מנוע עיבוד מסוג Gecko כמו בגרסת שולחן העבודה, ישנה גם תמיכה ב־WebGL לצורך הצגת גרפיקה תלת־ממדית וב־asm.js שמעניק יכולות על ל־JavaScript בדפדפן תוך מתן האפשרות למתכנתים להמיר משחקים עתירי ביצועים מ־C++‎ לפלטפורמות מקוונות. קיימת גם תמיכה בווידאו בהאצת חומרה מלאה עם HTML5, לרבות תקני וידאו חופשיים כגון WebM לצד תקנים קנייניים כגון H.264.

כדי לערוך את הבדיקות, ראשית יש לוודא ש־Aurora מבית Firefox הוא דפדפן בררת המחדל שלך ב־Windows 8. לאחר מכן עליך לבקר במסך הפתיחה של Windows (אם הגרסה שלך היא Windows 8) כדי לאתר את המשבצת של Firefox Aurora. אם הגרסה שלך היא Windows 8.1 עליך לבקר במסך המציג את כל היישומים בו ניתן לאתר את המשבצת של Firefox Aurora ולהצמיד אותה למסך הפתיחה של Windows. מידע נוסף כאן.

בשבועות הקרובים Mozilla תעסוק בעיקר בשיפור הביצועים ומהירות התגובה.

גרסה זו עדיין אינה מוכנה להפצה לקהל הרחב ובעוד רוב התכונות עדיין אינן שלמות, Mozilla מודעת לתקלות שישנן ומבקש לסייע באמצעות שיתוף המשוב שלך או שליחת דיווחים על תקלות בהן נתקלת.

3 תגובות בנושא “בקשת סיוע בבדיקת גרסת טרום הפצה של Firefox המיועדת למחשבי לוח מבוססי Windows 8

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.