Firefox Education Toolkit

מתוך וויקי
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

בדף זה ירוכזו תרגומים של Firefox Education Toolkit לעברית. השאיפה היא להעלות אותם בהמשך לדף המתאים ב־SpreadFirefox.


What is Mozilla?

מה זה Mozilla?


אנחנו קהילה עולמית של אלפי אנשים המאמינים בכוח של טכנולוגיה לשיפור חייהם של אנשים.

אנחנו ארגון לתועלת הציבור שמטרתו היא לא להרוויח כסף אלא לשפר את הדרך שאנשים חווים את הרשת.

אנחנו גם פרוייקט תוכנה בקוד פתוח והקוד שלו מהווה פלטפורמה לחלק מהפרוייקטים החדשניים ביותר באינטרנט.

ב־Mozilla כולם מאמינים שהאינטרנט שהאינטרנט הוא משאב ציבורי שחייב להישאר נגיש לכלל. המאמצים שלנו מניעים את המשימה שלנו לעידוד חופש בחירה, חדשנות והזדמנויות באינטרנט.

כדי לקדם את מטרות אלו, אנו משתמשים בתהליכים פתוחים ומשותפים המחברים אלפי מתנדבים ברחבי העולם יחד עם צוות העובדים שלנו כדי לתאם את היצירה של מוצרים כגון דפדפן האינטרנט Firefox.

בסופו של דבר, קהילת Mozilla, הארגון והטכנולוגיה, מתמקדים במטרה אחת – להפוך את האינטרנט לטוב יותר לכולם.


Firefox: World's Best Browser

פגוש את הדפדפן הטוב בעולם עם אבטחה, יציבות, מהירות והרבה יותר, Firefox בנוי לדרך שבה אתה משתמש ברשת. חופשי וקל להתקנה!


מה הופך את Firefox לטוב ביותר?

התאמה אישית כל אחד משתמש ברשת בדרך שונה, אז למה שהדפדפן שלך יהיה בדיוק כמו של האדם שעומד לידך? ל־Firefox יש יותר מ־6,000 תוספות כדי לעזור לך להתאים אישית את הדפדפן בדיוק לצרכיך, וגם אלפי פרסונות כדי לשנות באופן מידי את המראה של הדפדפן. בקר באתר addons.mozilla.org כדי ללמוד עוד.

אבטחה שמירה עליך בטוח ומוגן בזמן שאתה גולש חשובה לנו מאוד, ולכן Firefox כולל טכנולוגיות anti-phishing ו־anti-malware מתקדמות ותכונות כמו גלישה פרטית ו־“שכח מאתר זה” כדי להבטיח את הפרטיות שלך. בנוסף, תהליכי האבטחה בקוד הפתוח שלנו אומרים שיש לנו מומחים בכל רחבי העולם שעובדים מסביב לשעון כדי לשמור עליך (ועל המידע האישי שלך) בטוחים.

ביצועים אנחנו משפרים את Firefox בהתמדה כדי שיהיה מעולה לדרך שבה אתה משתמש ברשת – דברים כמו לגרום ללשוניות חדשות להיפתח מהר יותר, או שה־Awesome Bar יספק תוצאות מהר יותר. בסופו של דבר, הכל מסתכם בלהביא אותך לאן שאתה צריך להגיע במהירות ובקלות המירביית.

תכונות העמסנו את Firefox בהמון תכונות מגניבות כדי לוודא שתפיקו את המיטב מהרשת המודרנית. בין אם זה ה־Awesome Bar לנוחות, זיהוי אתר מידי לאבטחה או מנוע JavaScript מהיר יותר לביצועים, המטרה שלנו היא לספק גלישה טובה יותר בכל שלב של הדרך.

משימה אנחנו מאמינים שהאינטרנט הוא משאב ציבורי שצריך להישאר פתוח ונגיש לכולם. כתכנה לתועלת הציבור, כל הורדה של Firefox תומכת במשימה של Mozilla לעידוד בחירה, חדשנות והזדמנויות ברשת.

להתחיל להשתמש בפיירפוקס זה קל. יש לנו גם משאבים כדי ללמד אותך על תוספות, פורומים כדי לענות על שאלות, ואפילו קהילה פעילה שתעזור לך לפתור בעיות. בקר באתר www.firefox.com ותהנה מגלישה טובה יותר עוד היום!

4-Up Flyer

Firefox

פגוש את הדפדפן הטוב בעולם. הוא בטוח, חופשי, ונותן לך לחוות את הרשת בדרך שלך.

firefox.com


תוספות

התאם את Firefox לדרך בה אתה גולש ברשת עם אלפי תוספות חינמיות.

addons.mozilla.org/


פרסונות: Firefox שלך, בסגנון שלך

פרסונות הן ערכות נושא קלות להתקנה המאפשרות לך לתת ל־Firefox מגע אישי

getpersonas.com/


שמור על קשר

עקוב אחרינו ב־Twitter

twitter.com/MozillaIsrael

הוסף אותנו ב־Facebook

facebook.com/MozillaIsrael

קרא את הבלוג שלנו

mozilla.org.il/news/

כיצד לבחור דפדפן

מהו דפדפן אינטרנט? דפדפן הוא תוכנה המאפשרת לך גישה לרשת האינטרנט. הדפדפן בו אתה משתמש יכול להוות שינוי מהותי בחוויית האינטרנט שלך, כך שיכולת הבחירה בדפדפן היא חשובה.

כיצד לבחור דפדפן האם הדפדפן שבו אתה משתמש מציג את כל האתרים שברצונך לבקר? כאשר דפי אינטרנט אינם מתפקדים כראוי בדפדפן, תוכל להבחין בחוסר במלל, תמונות או תפקוד. שים לב לתצוגה ולתפקוד של אתרים - אם דברים אינם מושלמים, נסה להשתמש בדפדפן אחר.

האם אתה יכול להתאים את הדפדפן לצרכיך האישיים? דפדפנים רבים מאפשרים לשנות את המראה שלהם, ואף לבצע התאמות בתפקוד. דפדפנים מסוימים מאפשרים חסימת פרסומות, או לאבטח את המחשב שלך מפני תוכנות זדוניות. חקור את אפשרויות ההתאמה של הדפדפן לפני שתבחר דפדפן.

האם הדפדפן שלך מכבד את הפרטיות שלך? בזמן גלישה באינטרנט אתה אוגר היסטוריית גלישה, רשומות של כל האתרים שגלשת בהם. דפדפנים מסוימים נותנים לך את האפשרות לגרום לדפדפן לא לאגור מידע זה. דפדפנים אחרים עשויים לעשות שימוש במידע שנאגר בזמן שאתה עושה שימוש בדפדפן. קרא את מדיניות הפרטיות של הדפדפן בכדי לדעת כיצד הדפדפן מטפל במידע האישי.

האם הדפדפן שלך מאובטח? האינטרנט הוא המקום בו רבים מאיתנו קונים, עושים העברות כספים ומשתפים ידע באופן יומיומי. שימוש ברשת יכול לחשוף אותך גם לווירוסים, הונאות וסיכוני אבטחה אחרים, כך שטוב לעשות שימוש בדפדפן המספק הגנה מפני סכנות אלו. דפדפנים מסוימים מחויבים יותר לפיתוח כלים ואפשרויות לשליטה באבטחה מאשר דפדפנים אחרים. הכר את יכולות האבטחה שהדפדפן שלך מספק.

האם אתה יכול לנהל בקלות את פרטי הגלישה שלך? קשה לזכור ססמאות לכל אותם אתרים שביקרת בהם ודרשו זאת, ולבטח קשה לזכור כתובתו של אתר שגלשת בו לפני מספר שבועות. לדפדפנים רבים יש כלים המאפשרים לך להישאר מאורגן ומסודר.

מהי רמת הביצועים של הדפדפן שלך? המהירות שבה דף אינטרנט נטען היא כלי אחד למדידת ביצועי הדפדפן. דפדפנים מסוימים דורשים שימוש רב יותר בזיכרון המחשב, או קורסים לעתים תכופות יותר מאשר אחרים. בכדי להעריך את ביצועי הדפדפן, גלוש לאותו אתר באמצעות מספר דפדפנים שונים, וראה איזה מהם מתאים לך מבין כולם.

closing statement

דפדפנים מגדירים כיצד תחווה את הרשת בכל יום - החל מאבטחה, דרך פשטות, ועד למהירות ועוד. יש לך בחירה בדפדפן איתו תשתמש, ואנחנו מעודדים את כולם לגלות איזה דפדפן מתאים להם.

HEADER/LOGO/TEXT

מובא לך על ידי

[LOGO]

למד עוד על Firefox באתר www.firefox.co.il

Student Rep Program

What is a Mozilla Student Rep?  A Mozilla Student Rep is any student helping spread Firefox and the Mozilla mission through campaigns and projects, both at their universities and in their local communities.    Student Reps educate people about open source software with passion, resourcefulness and creativity. They help the Mozilla community accomplish great things and they're active in demonstrating the many benefits of Firefox.   What should I know to become a Student Rep? A successful Student Rep is enthusiastic about and familiar with Firefox and Mozilla -- experience planning events and organizing school activities are a plus!  Having some programming and Web savviness can be helpful as well, but not necessary to do a great job. Reps should be comfortable answering basic questions about Web browsers and Firefox features. So if you love Mozilla, Firefox or Open Source Software, this is the job for you!              What are the incentives for Student Reps?  Here are some highlights:  Experience grassroots marketing with a globally respected organization  Develop communications and technology skills Gain knowledge of open source software and the Web  Become a community leader and work with students and faculty from around the world Build your resume and get a reference letter from Mozilla  Apply for a Mozilla marketing internship  Free Firefox swag and prizes The popularity that comes with being a Mozilla Student Reps! :-)    How do I register for the program?  Submit your registration at spreadfirefox.com/campusreps. Registration is open throughout the year; please complete the signup+survey to join the Student Reps program. You will then be added to our mailing list and can consider yourself an official "Mozilla Student Rep".