הבדלים בין גרסאות בדף "איפוס החיפוש משורת הכתובת"

מתוך וויקי
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
(פיירפוקס 23)
מ (http://mozilla.org.il/board/viewtopic.php?f=9&t=11728)
שורה 1: שורה 1:
 
=פיירפוקס 23 ומעלה=
 
=פיירפוקס 23 ומעלה=
החיפוש בשורת הכתובת נקבע לפי מנוע החיפוש הנבחר בתיבת החיפוש.
+
החיפוש בשורת הכתובת נקבע לפי מנוע החיפוש הנבחר בתיבת החיפוש, ולא ניתן לשנות את מנוע החיפוש הנבחר באמצעות שינוי ערך keyword.url. ניתן להפריד בין החיפוש השדה המיקום לבין החיפוש בשדה החיפוש באמצעות שימוש [https://addons.mozilla.org/he/firefox/addon/keyword-search/  בהרחבה]. בגרסאות הבאות צפוי שינוי ממשק המשתמש של הדפדפן שישלים את העבודה שבוצעה בגרסה זו ואולי אף יסיר לחלוטין את שדה החיפוש.
 +
 
 +
 
 
=גרסאות קודמות=
 
=גרסאות קודמות=
 
כבררת מחדל חיפוש משורת הכתובת משתמש בגוגל עם הגדרה מיוחדת. תכנות רבות (כמו ICQ ובבילון) משנות את החיפוש למנוע חיפוש אחר.
 
כבררת מחדל חיפוש משורת הכתובת משתמש בגוגל עם הגדרה מיוחדת. תכנות רבות (כמו ICQ ובבילון) משנות את החיפוש למנוע חיפוש אחר.

גרסה מ־08:44, 13 באוגוסט 2013

פיירפוקס 23 ומעלה

החיפוש בשורת הכתובת נקבע לפי מנוע החיפוש הנבחר בתיבת החיפוש, ולא ניתן לשנות את מנוע החיפוש הנבחר באמצעות שינוי ערך keyword.url. ניתן להפריד בין החיפוש השדה המיקום לבין החיפוש בשדה החיפוש באמצעות שימוש בהרחבה. בגרסאות הבאות צפוי שינוי ממשק המשתמש של הדפדפן שישלים את העבודה שבוצעה בגרסה זו ואולי אף יסיר לחלוטין את שדה החיפוש.


גרסאות קודמות

כבררת מחדל חיפוש משורת הכתובת משתמש בגוגל עם הגדרה מיוחדת. תכנות רבות (כמו ICQ ובבילון) משנות את החיפוש למנוע חיפוש אחר. כדי להחזיר את החיפוש לבררת המחדל פעל לפי הצעדים הבאים:

  1. היכנס לכתובת about:config
  2. אשר שאתה מבין את ההשלכות.
  3. חפש את הערך keyword.url
  4. לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר מתפריט ההקשר "אתחול".

החזרת החיפוש למצב שהיה בפיירפוקס 3.6

בפיירפוקס 4 החיפוש משורת הכתובת מעביר לתוצאות חיפוש בגוגל ולא כפי שהיה לפני כן, שהדפדפן הועבר ישר לתוצאה הראשונה אם היא הייתה מספיק בולטת. כדי להחזיר למצב הקודם שנה את הערך keyword.url לכתובת הבאה:

 http://www.google.com/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=navclient&gfns=1&q=


קישור קצר לדף זה: Reset search url