תכנון:הפיצו את השועל/הפיצו את השועל

מתוך וויקי
< תכנון:הפיצו את השועל
גרסה מ־23:40, 21 באוקטובר 2006 מאת צחי (שיחה | תרומות) (הפיצו את השועל/הפיצו את השועל הועבר לשם תכנון:הפיצו את השועל/הפיצו את השועל: לא תיעוד של התוכנה)

(הבדל) → הגרסה הקודמת | הגרסה האחרונה (הבדל) | הגרסה הבאה ← (הבדל)
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

פיירפוקס אינה עוד סתם תוכנה. היא נבנתה על ידי קהילת מתנדבים נלהבים ומלאי מוטיבציה, הנחושים לבנות דפדפן חופשי ומוצלח, התואם את רעיון הקוד הפתוח ונותן אפשרות בחירה לגולש. הדפדפן שומר על סטנדרטים גבוהים, כמו גם על חדשנות.

קוד המקור של פיירפוקס הנו חופשי וזמין לכל אדם המעוניין לבחון אותו או לשפרו. עשרות אלפי מפתחים עזרו לנו להפוך את הקוד למוצלח, בטוח ויציב ולהוסיף תכונות חדשות ומלהיבות, שהופכות את עצם הגלישה ברשת לנוחה ומהנה ביותר.

אם אתה נהנה להשתמש בפיירפוקס, אנו מזמינים אותך לעזור לנו להפיץ אותו ברחבי הרשת הישראלית, על מנת שהגולשים הישראלים ייחשפו גם הם אל דפדפן נפלא זה. באפשרותך להיות מעורב בקידום הדפדפן על ידי הפצת מידע, תרומה או התנדבות.

לפניך שלוש דרכים פשוטות שבהן אתה יכול לעזור להפיץ את פיירפוקס.

שימוש בחתימה בהודעות דואר אלקטרוני כדי לספר לחבריך על פיירפוקס

באתר זה ניתן למצוא קוד לקידום הדפדפן מוזילה פיירפוקס, אותו תוכל להוסיף לחתימה בהודעות הדואר האלקטרוני שלך.

הוספת כפתור באתר שלך

אנחנו מציעים עשרות כפתורים, באנרים ולחצנים אטרקטיביים במגוון גדלים, באמצעותם תוכל להפיץ את פיירפוקס באתר, בפורום או בבלוג שלך.

הפצת פיירפוקס באמצעות התקשורת

אם ברצונך לתרום לפירסם פיירפוקס בתקשורת (פורטל רשת, מגזין, עיתון וכד'), על ידי שימוש במודעה או בכתבה על הדפדפן, אנא צור איתנו קשר.