שוחררה גרסה מועמדת לשחרור של Firefox 4

Mozilla Firefox 4 ל־Windows, Mac ו־Linux סיים את מחזור הבטא וגרסה מועמדת לשחרור זמינה כעת ביותר מ־70 שפות. מליוני המשתמשים שבודקים את Firefox 4 כעת יעודכנו אוטומטית לגרסה זו ויצטרפו לצוות בקרת האיכות של Mozilla בבדיקת תכונות חדשות, שיפורי ביצועים ויציבות, ויכולות HTML5 של Firefox 4. בודקים מוזמנים לבקר ב־Web O' Wonder כדי לצפות בעתיד של הרשת עם הדגמות של התכונות החדשות ביותר שמציגות את החוויה המקוונת במלואה. מפתחים יכולים לפרסם את הדגמות משלהם ב־Mozilla Developer Network Demo Studio.

תודות לקהילה של מפתחי התוספות, מעל ל־70% מהתוספות של Firefox תואמות כעת עם Firefox 4. במידה והתוספת האהובה עליכם לא סומנה כתואמת, תוכלו לעזור בבדיקתה באמצעות התוספת Firefox Add-ons Compatibility Reporter.

Firefox נבנה עם עזרה ממתנדבים ומליוני בודקי גרסאות בטא. הצוות תיקן מעל ל־8,000 באג מרגע שחרור גרסת הבטא הראשונה. בבקשה עזרו בבדיקות של גרסה מועמדת לשחרור זו, ושלחו משוב שיאפשר לנו לוודא כי Firefox 4 הוא הטוב ביותר שהוא יוכל להיות.

 • הורדת הגרסה המועמדת לשחרור של Firefox 4
 • מידע נוסף על התכונות
 • שליחת משוב
 • דף שאלות ותשובות קצר ולעניין
 • הערות שחרור טכניות וארוכות
 • 8 תגובות בנושא “שוחררה גרסה מועמדת לשחרור של Firefox 4

   • זו אינה הגרסה הסופית, אלא גרסה שייתכן שתהפוך לגרסה הסופית אם מספיק אנשים כמוני וכמוך יבדקו אותה ולא ימצאו בה בעיות חדשות ומטרידות שימנעו את היציאה לכלל ציבור המשתמשים.

  1. פינגבאק: שוחררה גרסה מועמדת לשחרור שנייה של Firefox 4 « חדשות מוזילה

  2. שלום,

   אני עובד עם אובונטו 10.4 וובפיירפוקס 4 יש באג מטריד : לאחר שהדפדפן עובד, או מצוי על הדסקטופ במשך חצי שעה, או משהו כזה, לא ניתן להגיע ללחוץ על התפריטים ! כלומר, כשהסמן על סימניות לדוגמא, אז רואים את כל הסימניות, אך כשרוצים לעבור ללחוץ על סימנית, אז במעבר לשם, כל תפריט הסימניות נעלם ! על מנת לצאת מהמצב הזה, יש לאתחל את הדפדפן. יש פיתרון ?

   בברכה,

   ירון.

  השאר תגובה

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.